středa 4. června 2014

Úryvky z emailů klientů - zkušenosti s Bachovými esencemi

Kapky navozují pocit pohody, v některých případech až, jak to bych to řekla, prostě naprostou svobodu, jako kdybych lítala, uvolněná. Mám pocit, že nic nemá hranice, omezení, cesta je volná. Klientka


Pěkné ráno paní Martino, 
nevím zda je to možné...nebo je to jen můj vnitřní pocit, ale ráno jsem vstala bez bolení hlavy a co je nejdůležitější, ráno s dětmi proběhlo tak nádherně v klidu, že to už se dlouho nestalo. 
Ani nemůžu uvěřit, že by nastala nějaká změna k lepšímu po dvou dávkách esencí. Klientka
A ten zvláštní pocit.......nevím jak to popsat vnitřního klidu si ani nepamatuju, kdy ten jsem měla naposledy. Připadnu si jak kočka co má koťátka, která se po ní plazí, koušou ji,a chtějí mlíčko a ona jen tak leží ..přede, má blažený výraz a jako by si to užívá......:-)a vůbec jí to nevadí. 
KlientkaKapky užívám, sice někdy zapomenu nebo v práci spíš nestihnu, ze začátku se mi zdálo jako by se vše ještě zhoršilo, ale ted' cítím, že je plno věcí jinak, začínám se cítit lépe a uvědomuji si,že člověk má vše ve svých rukou, plno věcí je v hlavě a myslím, že užívání kapek mi hodně pomohlo řešit nepříjemnou životní situaci,určitě si objednám druhou lahvičku,moc děkuji!! Klientka


Dobrý den paní Martino,

musím přiznat, že během celého měsíce se toho událo opravdu mnoho . Ze začátku, cca asi 10 dní nebyla úleva v podstatě žádná, snad i naopak... dnes to vnímám jako urychlený proces, abych NĚCO co nejdříve pochopila. Doufám, že se to podařilo, že jsem to celé pojala dobře, uvnitř cítím, že ano...Začala jsem věci vnímat jinak...jakoby s odstupem, snažím se tolik nehodnotit, nechat věci plynout, více se zaměřit na sebe, nekomentovat okolí... Začala jsem chodit na zajímavé kurzy, měním práci, snažím se na sobě pracovat a udržet se v maximální možné míře v přítomnosti, zbavit se strachu a obav, nezabývat se minulostí a neztrácet tolik času přemýšlením o budoucnosti. Nevím, zda Vás mám požádat o další lahvičku, ale nakonec ji vlastně uvítám, kdo ví, co bylo tím spouštěčem, co mi dopomohlo k tomu uvědomění a navedlo mě na cestu, kterou vnímám jako tu Správnou. Je to možná taková berlička, ale obrátit se s pomocí na přírodu, je, myslím jedna z nejlepších možností. Klientka
 .....konečně jsme přestěhovaní a je u nás trošku klídek.
Musím říct,že dávám velkou zásluhu Bachovkám.
Dcera se opět zklidnila, i když to tentokrát trvalo déle než minule. Když dobrala kapičky, dožadovala se dalších. Udělali si z toho s mužem rituál a chybělo jí to:-)
A muž? Já se snad po 7 letech znovu zamilovala:-) On sám tvrdil, že změnu necítí (spíš myslím, že se bojí přiznat, že by něco takového na něj mohlo fungovat, je to "ajťák-pragmatik" ),ale já vidím obrovské změny.
V práci se mu daří, je mnohem klidnější, trpělivější na dceru. Má mnohem mnohem větší pochopení pro nás všechny(přece jenom má doma 3 ženský,není to pro něj lehké:-)začal více přemýšlet nad tím, jak se cítíme,je mnohem empatičtější,což mi u něj velice chybělo.
Já si pořídila krizovky a s nimi přežila implantaci 3 zubů.
Věřím, že teď už bude jen dobře a pokud ne,vím,že se můžu obrátit na Vás. Děkuji:-)
Pěkný den. Klientka.Čekala jsem, že to přijde třeba naráz, ale jde to zevnitř, takový zvláštní klid a opravdu nemám strach, je to báječné a tak nějak doufám, že to vydrží, Marti děkuji! Klientka Dobrý den paní magistro, slíbila jsem, že se ozvu po užívání Vámi připravených esencí. Na úvod napíši, že se cítím naprosto skvěle. Myslím, že i několik lidí z mého okolí si všimlo proměny.  
První týden: vše v pořádku, cítila jsem se velmi dobře.Esence jsem užívala 4 x denně. Jen přesně po týdnu užívání jsem cítila takový zvláštní pocit, jako když se ve mně všechno pere.Nevím jak to přesně popsat ale jedna část mně byla pesimista a ta druhá křičela, že to je všechno dobré a že se nesmím nechat převálcovat. Vzala jsem si dávku esencí navíc, přečetla si znovu to, co jste mi napsala o esencích a vše se vrátilo do klidu.  
Další doba užívání byla úplně bez nějakých negativních pocitů, převládaly jen ty dobré a měla jsem a mám pocit, že vše půjde zvládnout. 
Klientka

Další reference najdete na http://www.bachovyesence.cz/ohlasy-klientu

Žádné komentáře:

Okomentovat